7/A SINIFI BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7/A SINIFI BURDA

İŞTE 7/A'NIN EN RESMİ FORUMU

Anasayfa7-a SinifiGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Paz Mart 19, 2023 7:53 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
PıNaR
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Vote_lcapKimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Voting_barKimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Vote_rcap 
the.rap.y
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Vote_lcapKimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Voting_barKimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Vote_rcap 
Admin
sude67
FuRKaN
sele'n
M3RV3
trytrk
oğuzcan
@lpO23r
En son konular
» Facebook..? netLoq..?
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:58 am tarafından PıNaR

» eLinde oLsaydı ne Renk aqLamak İsterdin...? =)
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:43 pm tarafından PıNaR

» Gercek haYattan aLınmıstır..=(
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:03 pm tarafından PıNaR

» 7/a da en çok duyulan öqretmen diyaloqları
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:58 pm tarafından PıNaR

» 7/a dan diyaloqlar
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:50 pm tarafından PıNaR

» İSTEKLERİMİZzZzZzZzZz
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:12 am tarafından the.rap.y

» Hangi çiçeksiniz..:)
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:07 am tarafından the.rap.y

» sende benimkinden yok ehehe xD
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:57 am tarafından the.rap.y

» cvp yazın lütfn
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:12 am tarafından the.rap.y

» En Yakışıklı Erkek
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:11 am tarafından the.rap.y

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..

2 posters
YazarMesaj
the.rap.y
Super Moderetor
Super Moderetor
the.rap.y

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Lakap : SüSLüy/müSh xD
Ruh Hali : KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Asik10

Rep Sistemi
Güçlülük:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Img_left0/0KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Aktiflik:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Left_bar_bleue0/0KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (0/0)

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty
MesajKonu: KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..   KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 7:13 pm

Kimleri sevdin benden önce,kimlere dokundun..
Kimlerin hayallerini pembeye rüyalarını beyaza boyadın..
Hepsi beni tanımadan önceydi..hepsi..
İsimlerini hatırlıyor olmalısın yazdığın şiirleri okudukça yüreğin sızlıyor mu?
Bana ait yanlarınla da anımsıyor musun,
gülüşüm bakışım susuşum kimi andırıyor sana?

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. 50744678me7kb5

Hiç kullanılmamış bir kalbin özlemiyle uzandı sana ellerim
ne yazık ki ben de sevemedim seni..
Ama bir kibrit çakıp geçmişe,
seni her şeyden herkesten çok sevebildim nihayetinde

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. B545add558rk0
Özlemin doruklarına çadır kurup avuçlarında büyüyen sevdayla
ısınmayı öğretebildim kalbime ve
daha fazlası nedir diye sorma bana; seninle yetinmeyi öğrettim ruhuma!

Sessizliği sığınak bilip çoğu zaman kırılan yanlarımı
merhametinle tedavi ettim; yokluğun zemheri olup çepeçevre kuşatınca sahilleri,yetim duygularımı kefen bilip uzandım ruyalarımın göğsüne..

Adını andığım her dakika gözlerim biraz daha güzel göründü aynalarda; tebessüm daha bir yakar oldu içimi..
Sana benzesin istedim doğan her çocuk adı sen olsun diye dua ettim
gece karanlığında..

Kimlerin hayallerini pembeye ruyalarını beyaza boyadın..
Kimler için yazdın o şiirleri ve ben kim için yaktım o şiirleri..

Uçup gidiyor zaman avuçlarımın arasından,
ütüsü bozuluyor hayallerimin en çok ona yanıyorum
dikiş tutmuyor hayatım; yamaladığım yerde istifamı veriyorum her akşam. [size=18]

Geçkin bir sevda bizimki..
daha doğarken yokluğuma doğmuşsun ve
ben daha doğarken yalnızlığa doğmuşum!

Kim bilebilirdi jilet kesiği hasretinin kucağında ihanetinle emzirileceğimi ve kim bilebilirdi kan kustuğum yerde kızılcık şerbetleri kaynatacağımı..
Bu acı,bu sonsuz keder..
[/size]

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. 82islz9wb81we8

Ne vakit süzülse gözlerimden yaşlar , utanır saklanırım yorganlar altına,
ki görmesinler dünya gözüyle hainliğinin dilekçesini ve kimsecikler mühürleyemesin bu sevdanın imkansızlık gerçeğini..
Kimlerin hayallerini pembeye ruyalarını beyaza boyadın..
Şimdi kapımda umarsızlığa söylenen bir türküsün ikindi vakitlerinde.nedensiz mi sualsiz mi elinde zambaklarla korkusuzca güneşe kafa tutuşun!
Ayakların dinlemez mi seni, söz geçiremez misin yoksa yüreğine?
Hangi bayramdı o bensiz son..

Hiçe sayılmış gururumu elinde tesbih edip cennete yol bulursan eğer kapısından boyun büküp geçmelisin.
kaldırdığında başını tam karşında sabrımın bereketini görmelisin.
Sınanmamış değildi ruhum..
bin kez daha sınandı her gidişinde,bin kez daha kazandı nihayetinde..

Kimlerin hayallerini pembeye rüyalarını beyaza boyadın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..   KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 8:57 pm

çok qsL Rolling Eyes
the.rap.y
Super Moderetor
Super Moderetor
the.rap.y

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Lakap : SüSLüy/müSh xD

Rep Sistemi
Güçlülük:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Img_left0/0KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Aktiflik:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Left_bar_bleue0/0KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..   KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 12:23 pm

muaaah bebemM
PıNaR
Super Moderetor
Super Moderetor
PıNaR

Kadın Mesaj Sayısı : 137
İş/Hobiler : SınıF*mmm
Lakap : SeRseRy [miS/m]

Rep Sistemi
Güçlülük:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Img_left1000/450KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (1000/450)
Aktiflik:
KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Left_bar_bleue1000/100KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Empty_bar_bleue  (1000/100)

MesajKonu: Geri: KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..   KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 2:06 pm

bazı yazılar okunmuyo ????
http://www.7-asinifi.yetkin-forum.com

KimLeri sewdn benden önce,kimlere dokundun..
1 sayfadaki 1 sayfası