7/A SINIFI BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7/A SINIFI BURDA

İŞTE 7/A'NIN EN RESMİ FORUMU

Anasayfa7-a SinifiGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Paz Mart 19, 2023 7:53 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
PıNaR
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Vote_lcapMatematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Voting_barMatematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Vote_rcap 
the.rap.y
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Vote_lcapMatematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Voting_barMatematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Vote_rcap 
Admin
sude67
FuRKaN
sele'n
M3RV3
trytrk
oğuzcan
@lpO23r
En son konular
» Facebook..? netLoq..?
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:58 am tarafından PıNaR

» eLinde oLsaydı ne Renk aqLamak İsterdin...? =)
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:43 pm tarafından PıNaR

» Gercek haYattan aLınmıstır..=(
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:03 pm tarafından PıNaR

» 7/a da en çok duyulan öqretmen diyaloqları
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:58 pm tarafından PıNaR

» 7/a dan diyaloqlar
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:50 pm tarafından PıNaR

» İSTEKLERİMİZzZzZzZzZz
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:12 am tarafından the.rap.y

» Hangi çiçeksiniz..:)
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:07 am tarafından the.rap.y

» sende benimkinden yok ehehe xD
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:57 am tarafından the.rap.y

» cvp yazın lütfn
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:12 am tarafından the.rap.y

» En Yakışıklı Erkek
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:11 am tarafından the.rap.y

Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Empty
MesajKonu: Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:)   Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:46 pm

Seni gördüğüm anda çarpanlara ayrıldım,
Elips yüzüne, matris gözlerine bayıldım,
İşte dedim benim aradığım,
İlk fırsatta aşkımı tümevarımla ispatladım.

Logaritma sevgilim derdim sana,
Hep hayal kurardık gelince bir araya,
Koni şeklinde üçgen şeklinde yuvamızda,
Dizi dizi, seri seri çocuklarımızla.

Tam sunacakken sana evlilik önerimi,
"Analitiğimiz uymuyor" diyerek terk ettin beni.
Oysa türevini alacak kadar sevmiştim seni,
Sana olan aşkım reeel di, lineeer di
Tanjantımı hesaplamadan giden vefasız sevgilim.

Rüyalarımda hep seni görürüm,
Benim biricik hiperbolüm, minik parabolüm,
Nerde eski determinant, diskrimianant formülüm.
Dön bana, integralimi al signum yüzlüm,

Eğer dönmezsen kahrımdan ölürüm.
Bak tu kalbimin fonksiyonuna, periyoduna,
Asimptotumu bul da grafik çiz bana,
Söz veriyorum"Konikçiğim" demem sana,
Seni çok seviyorum, Anlasana...

[Emeqe Sayqı]
sude67
Asteğmen
Asteğmen

Ruh Hali : Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Eglenc10

MesajKonu: :D   Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 4:24 pm

zprrr yaaa !!!! Very Happy Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:)   Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 4:30 pm

sude67 demiş ki:
zprrr yaaa !!!! Very Happy Smile
saqoL ajqmm
the.rap.y
Super Moderetor
Super Moderetor
the.rap.y

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Lakap : SüSLüy/müSh xD
Ruh Hali : Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Asik10

Rep Sistemi
Güçlülük:
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Img_left0/0Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Empty_bar_bleue  (0/0)
Aktiflik:
Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Left_bar_bleue0/0Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:)   Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:) Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 6:14 pm

aşk neLer neLer yaptırıo insana Razz

Matematik Öğretmenine Duyulan Aşk Sonrası Yazılan Şiir ..:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7/a da en çok duyulan öqretmen diyaloqları
» 15 Ocak sonRası miLLi eğitim bakanLığının karaRı